KURUMSAL

Gülsa İnşaat, 1997 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana, güvenilir çizgisi, uluslararası standarttaki birikimi, mühendislik ve insan odaklı anlayışı ile yurtiçi ve yurtdışında pek çok prestijli projeye imza atmıştır.

Gülsa,bir inşaat firma olmasının ötesinde, öncelikle mühendislik firmasıdır.

Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden firma, üstlendiği taahhütleri zamanında ve beklenen kalite seviyelerinin üzerinde tamamlayarak sektörde öncü firmalardan biri olmayı sürdürmektedir. Gülsa İnşaat, bugünkü konumuna deneyimli ekibi ve profesyonel organizasyon yapısı ile gelmiştir. Gülsa, projelerinde doğayla dost, çevreye hassas ve  enerji kaynaklarının kullanılmasında özenli hareket eder.

Taahüt projelerinin yanısıra, kentsel dönüşüm projeleri, gayrimenkul geliştirme ve hayata geçirme konusunda da çalışmalarını sürdüren Gülsa İnşaat, eğitime önem veren, ülke ekonomisine katkıda bulunan, toplumsal sorumlulukların bilincinde, insan odaklı ve yüksek standartlara ulaşmış kalite anlayışı, sürekli gelişen dinamik yapısı ile projelerini gerçekleştirmektedir.

 

VİZYONUMUZ

Uzmanlaştığı tüm konularda yurtiçinde ve yurtdışında çağdaş, güvenilir, çevreye duyarlı, müşteri haklarına saygılı, kaliteli hizmet ve ürüne önem veren, çalışanların eğitim ihtiyaçlarına katkıda bulunan, yenilikçi, pozitif değişimi kabul eden ve sürekli kendini geliştiren öncü bir kurum olmaktır. Geliştirdiği mühendislik çözümleri ve ülke ekonomisine katkı sağlayan ve tercih edilen marka olma özelliğini artırarak sürdürmektir.


MİSYONUMUZ

Mimari kimliği olan, farklı konseptlerdeki projeleri hayata geçirmek; üretim, pazarlama, satış ve satış sonrası süreçlerde müşteri memnuniyetini sağlayarak, profesyonel hizmet anlayışını ileri noktalara taşımaktır. Eğitime önem veren, sürekli gelişen dinamik yapısı ve yüksek standartlara ulaşmış kalite anlayışı ile son teknolojinin takipçisi olarak çevreye ve insana verdiği değer ile sektörün lideri olarak, müşteri beklentilerinin üzerinde hizmet sunmak, her koşulda faaliyet gösterdiği sektörün ve ekonominin gelişimine katkıda bulunmak; her yönden güven duyulan bir grup olarak sürdürülebilirliğini sağlamaktır.

SERTİFİKALARIMIZ

Firmamızın sahip olduğu sertifikaları görüntülemek için tıklayınız.